sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank Esnaf Kefalet Kredisi Vermemek İçin Çabalıyor!

Emre Emre24 Temmuz 22:39

Esnaf kredisi çekmek için esnaf kefalet kredi kooperatifine başvurdum kredim için bankadan da onay geldi gerekli evrakları hazırladım kefil buldum ipotek verdim bütün dosyam hazırlandı ve bankaya teslim edildi banka aynı gün imzalarımı aldı ve kredi için kredi kartı BES otomatik ödeme talimatı gibi kendilerince şartlar sundu hepsini süreci uzatmamak için yaptım halihazırda esnaf kredim olduğu için onu kapatmam gerektiğini parayı kapatınca alabileceğim söylenildi eşimden dostumdan borç aldım 100 bin TL kredimi kapattım çektiğim kredi hesabıma yatacak diye beklerken kredinizi veremiyoruz dediler neden diye sorduğumda çektiğiniz parayla bankamızdaki konut kredisini kapatacaksınız çünkü dediler devletin bana tanıdığı hakkı devlet bankası kullandırmıyor çektiğim parayı ister yakarım ister konut kredisi kapatırım bu sizi ilgilendirmez madem vermeyecektiniz en başta neden onayladınız ve ben o kadar masraf ettim her reklamda esnafımızın yanındayız halkın bankasıyız demeyi biliyorlar en kısa sürede bütün ticari kartlarım ticari hesaplarım ticari faaliyetlerimi keseceğim ve bu konuda bana dönüş yapılmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 17 Ağustos 17:12

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 27 Temmuz 08:19

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler