sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank Esnaf Destek Kredi Kartı Sorunu

Ergin Ergin05 Haziran 09:42

15.04.2020 tarihinde Halkbank esnaf destek kredisi kullandım. Akabinde esnaf destek kredi kartım 25.000 TL olarak onaylandığını internet şubesi de gördüm. Yaklaşık 50 gün geçmesine rağmen gerek şube gerek müşteri hizmetleri gerekse internet şubesindeki bize ulaşın sekmelerin den hiçbir şekilde kartın teslimi ile alakalı net bir bilgi alamadım maalesef. Kreşinin 2. Taksiti gelmek üzere ancak hala kredi kartı teslimi ile alakalı somut bir bilgiye ulaşamadım maalesef. Konuyla alakalı bir bilgi edinebilirsek çok memnun olacağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 09 Haziran 11:53

Sayın Müşterimiz; Esnaf Destek Kredisi kapsamındaki Paraf Esnaf kart başvurunuz Bankamızca işleme alınmıştır. Başvuru yoğunluğu ve güncel sağlık tedbirleri nedeniyle kart tahsis işlemleri sırayla yapılmaktadır. Kartınız en yakın zamanda tarafınıza ulaştırılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 05 Haziran 09:52

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler