sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Halkbank Emeklinin Parasını Alıkoyuyorlar!

Emre Emre02 Eylül 09:50

Henüz yeni emekli olan babamın SGK'dan yatan yaklaşık 160.000 TL parasını Halkbank hesabımıza 8 gündür yatırmıyor. Babamız şu anda bir hastanede yattığı için kendisinin şubeye gitmesi söz konusu değil. Kendisinden ıslak imzalı bir dilekçe alarak bize yakın bir şubeye gittim ve ilgili şubeye dilekçenin ulaşmasını sağladım. Fakat şubeden ret yanıtı aldık. Para bankada bekletiliyor. 8 gündür Halkbank paramızı istediği gibi kullanıyor ve biz cebimizdeki son kalan parayla yetinmeye çalışıyoruz. Diyalog müşteri hizmetlerini aradığımda bu konuda tek yetkilinin şube olduğunu söylüyor. Fakat başka ilde olan şubeye telefonla kesinlikle ulaşamıyoruz, telefonlara bakmıyorlar. Resmen sistemi kurmuşlar boşluklardan faydalanıyorlar. Yetkililer bizi duysun mağduruz.

  • - Görüntüleme
full-star full-star half-star empty-star empty-star
2.5/5

Cevaplar

profile-icon Emre 02 Eylül 14:12

Artık gerek kalmadı. Hasta adamı kaldırıp şubeye götürdük. Bahçeşehir şubedekiler sağ olsun sorunu çözdüler.

Halkbank Logo Halkbank 02 Eylül 14:09

Sayın Müşterimiz; Bankacılık Kanunu’nun 73/3. Maddesi “ Müşteri Sırrı” kapsamında 3.şahıslara bilgi verilememektedir. Şikayetiniz hakkında belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili Bankamız tarafından inceleme yapılabilmesi için Hak sahibinin bizzat müracaat etmesi gerekmektedir. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 02 Eylül 10:00

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler