20 Şubat 2014

Halkbank Ekstre İçin Fahiş Fiyat İstiyor!

2011 yılında Halkbank Eskişehir şubesinden kullanmış olduğum konut kredisini dekontlarını talep ettiğim dilekçemi ortalama 1 ay öncesinden vermeme rağmen herhangi bir geri bildirimde bulunulmadı. Bugün 21.01.2014 tarihinde bankaya gittim kendilerine süreci sorduğumda belgelerin çıktığını fakat 52 TL arşiv arama ücreti olduğunu söylediler. Bende kendilerine belgeleri talep ederken böyle bir masrafı bana kimsenin söylemediğini ilettim. Dekontları ancak 52 tl'yi öder isem alabileceğimi söylediler. Kredi kullanırken vermedikleri dekontları sonradan müşteri talep edince para ile satıyorlar. Bir kamu bankasının bunu yapmasını doğru bulmuyorum.15 ocak öncesinde ücret istemiyorlar imiş.

Cüneyt 126 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt21 Şubat 2014

    Halkbank şikayet mesajımı yazdıktan sonra beni aradı.telefon bankacılığından arayan bayan dekontumun tarafıma e-mail yolu ile yollanacağını bildirdi.fakat eve gelip maillerimi kontrol ettiğimde ortada e-mail falan yok.sadece şikayetvar'ın şikayetiniz cevaplandı maili var.lütfen bu konunun takipçisi olun.

  • Halkbank Temsilcisi20 Şubat 2014

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön