05 Ocak 2015

Halkbank Ekstre Gönderilmedi

Halk Bankası kredi kartımda son işleme ait ekstre tarafıma ısrarla gönderilmemektedir. İşlem Şüphelidir ve hukuki süreç başlatmak adına Çağrı merkezinden talebim sürekli alınmakta ancak ya yanlış ekstre gönderilmekte ya da incelenmekte olduğunu belirtmektedirler.

Banka ülke sınırları içerisinde 1 TL limit aşımına müsaade etmezken yurt dışındaki bir firmanın limitin 2 katı çekim yapmasına izin vermiştir. Çağrı merkezi yetkililerinin tek açıklaması bankanın güvenlik açığı olabileceği, işlemin 45-120 gün süreceğidir. Bu süredeki limit aşım ücretleri, adıma tahakkuk eden faizler KKB sicilimi olumsuz etkileyecektir. Halk Bankası kanuni hakkımı aramamı engellemekte ve beni mağdur etmektedir.

Gülay 461 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi06 Ocak 2015

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön