15 Temmuz 2014

Halkbank EFT Ücreti Kesmeye Başladı!

Yıllardır Halkbank kullanıyorum. Maaş hesabım da Halkbank'ta. Halkbank'ın internet bankacılığından ücret almaması interneti sık kullanan biri olarak beni çok mutlu ediyordu. Bu durumu bankacılık hizmeti alacak tanıdıklarıma da anlatıp Halkbank'ı tercih etmelerini söylüyordum. Fakat Haziran ayından beri EFT'lerimden 1,95 TL ücret kesiliyor.


Maaş hesabı için sözleşme yapıldığında iş yerimize gelen banka temsilcisi internet bankacılığından ücret alınmayacağını söylemişti. Ücret alınmaya başlanması hem sözleşmemize aykırı hem de müşteri memnuniyeti açısından büyük kayıptır. Bu durumu Halkbank'a e-posta ile de bildirmeme rağmen arayan soran yok. En yakın zamanda bankamı değiştirmeyi düşünüyorum.

Hasan 414 Okunma

Cevaplar

  • Hasan21 Temmuz 2014

    Evet banka beni bir kaç saat sonra aradı. Mesajınızı ilgili birime yönettik dedi. Ama şikayetin içeriğiğle ilgili tek bir gelişme veya haber yok. Banka buraya cevap yazabilmek için telefonla arıyor gibi geliyor bana. Şikayetin içeriğine yönelik bir bilgi vermiyorlar. Hala ilgili birimden bir cevap gelmesini bekliyorum.

  • Halkbank Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön