09 Eylül 2013 #2000708

Halkbank Dosya Masrafının İadesini İstiyorum!

Halkbank Çorum şubesinden konut kredisi kullandım krediyi onayladım eksper ücretini (500TL) yatırdım benden dosya masrafı olarak 1000 TL kesilmiş, zorunlu olmayan hayat sigortasını da 6 yıllık kestiler.


Krediyi hesaba geçerken önüme bir belge koyup kesilen dosya masraflarını ve ücretlerin karşılıklı müzakere edildiğine dair olduğu söylendi, belgeyi imzalamadığım takdirde kredimi vermeyeceklerini ve eksper ücretimin yanacağını söyledi, müşteri temsilcisi.


Bana böyle bir evrak imzalatılacağına dair kredi başvurusu esnasında bilgi verilmedi. Bir devlet bankası olan Halkbank'ın yaptığı bu durumu kınıyorum. Aynı mesajı Başbakanlık İletişim Merkezine de yazacağım.

Aykut 130 Okunma

Cevaplar

 • Aykut16 Eylül 2013

  Ben Devlet bankası diye tercih etmiştim güvenim kalmadı kredi kartınıda istemiyorum kimseyede tavsiye etmiyorum son dakika süprizi istemiyolarsa..!

 • Aykut11 Eylül 2013

  Halk Bankasından bilgi istemiyorum. Zaten bütün bankaların prosedürleri aynı ama bana imzalatılan masrafların müzakere edildiğine dair evrağı imzalatacağız diye başvuru esnasında söylemiş olsaydınız zaten bankanızın önünden dahi geçmezdim. Bana Bizden kimse dosya masrafını alamadı demek ne kadar etik bir davranış? tüketici hakem heyetine başvurdum. Genel Müdürlüğünüzü ve bankanızı Bimer ede şikayet edeceğim. tüketiciye dayatmayla imzalatılan bu evrağın hükmü yoktur.

 • Halkbank Temsilcisi10 Eylül 2013

  Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

 • Halkbank Temsilcisi09 Eylül 2013

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön