12 Eylül 2013 #2008675

Halkbank Dosya Masrafını İade Etmiyor!

Halkbank' tan annem adına çekilmiş 2 adet krediden alınan 397 TL'lik dosya masrafı için banka olumsuz cevap vermesi üzerine Tüketici haklarına başvurarak bu kesintinin tarafıma iadesini istedim. Gelen kararda bankanın yaptığı savunmanın yersiz olduğu ve bu kesilen ücretin tarafıma iadesine karar çıkmasına rağmen gerek şubemle gerekse Halkbank genel müdürlüğüyle yaptığım görüşmelerde olumsuz cevap aldım.


Böyle bir kararın ellerine ulaşmadığı(1 ay süre geçti) böyle bir ödeme yapamayacakları söylediler. 1 kaç gün daha bekleyip kendilerini yasaların üstünde gören böyle bir kurumu icra takibine artı olarak iş kaybına psikolojik rahatsızlık verdiklerinden ötürü tazminat davası açacağım.

İsmail 68 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön