27 Ocak 2014 #2259923

Halkbank Dosya Masrafı Dekontu İçin Fahiş Ücret İstiyor!

Halkbank Şişli şubesinden emekli kredisi çekmiştim. Ödemelerimi düzenli yapıp kredimi kapattım. Dosya masrafının dekontunu istemek için bugün şubeye gittim E. E. adında bir müşteri temsilcisi çok ters karşıladı. Bu işlemin 250 tl masrafı olduğunu başka türlü dekont verilemeyeceğini söyledi.


Birçok bankadan kredi kullandım ve hiçbirinden bir ücret talep edilmedi. Şube müdürü ile görüştüm hiçbir şey yapılamayacağını söyledi. BDDK'ya da dilekçe de göndereceğim. 250 tl masraf bir dekont için akıl almaz bir tutar. Hala şoktayım. Nasıl bir sistem var bilmiyorum ama bu kadar yüksek bir tutarı kabul etmek imkansız!

Açelye 135 Okunma

Cevaplar

  • Açelye01 Şubat 2014

    benim şikayetim ile ilgili hiçbir çözüm önerisi sunulmamıştır. Hiç ciddiye alınmadım. Beni çağrımerkezlerine yönlendirmişler sadece..

  • Halkbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön