06 Kasım
#12912058

Halkbank Diyalogdan Monoloğa, Dijitalden Analoğa!

Halkbank Dialog ismini Bence Halkbank monolog olarak değiştirmeli. Çünkü kendin pişir kendin ye, hiçbir söylediğinize kulak asılmıyor. Geri dönüş yapılmıyor çözüm sıfır. 20 gün içinde aynı şikayet için üç kere aradım üçünde de aynı plaktan yayın aynı öğrenilmiş kelimeler"aciliyetini belirttik en kısa zamanda döneceğiz"Ne arayan var ne soran. En son dün takım lideri E---hanımla 1 saat görüştük.


Bir saat oldu telefon kapanıyor. Tekrar arayayım mı dedim, tabii arayabilirsiniz dedi. Hemen aradım toplantıda olduğunu söylediler. Sanıyorum kendisi böyle bir çözüm buldu. Dijital Çağ diyoruz hız çağı diyoruz Z kuşağı diyoruz. Başka bankalarda bu işleri 10 saniyede hallediyoruz ama bunlardan Halk Bankası'nın haberi yok herhalde hala müşteri temsilcisi peşinde koşuyoruz. Bence artık bankamızı değiştirmenin zamanı geldi.

Rıza Rıza 455 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi07 Kasım

    Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Rıza06 Kasım

    Sayın yetkili ben de onu söylüyorum bu verdiğiniz numaralar çözüm hattı değil bir karmaşa hattı Bence yapılan konuşmaların Birkaç tanesini dinlerseniz nasıl bir girdabın içinde olduğunuzu anlarsınız

  • Halkbank Temsilcisi06 Kasım

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler