26 Mayıs
#12030535

Halkbank Dialog Şifre Sorunu!

Yaklaşık 2 aydır diyalog şifremi alamadığım için mağdur durumdayım. Halkbank maaş müşterisiyim. Diyalog şifremi almak için 2 aydır uğraşıyorum kimse bana yardımcı olamıyor. Sonunda Şikayetvar'a yazmak zorunda kaldım. Müşteri hizmetlerini aradığımda telefonuma ulaşamadıklarını söylüyorlar ve işlemi gerçekleştiremeyeceklerini söylediler. Kalkıp şubeye gittim orada da bir şifreyi veremediler ve sorun bildirdiler. Bana 2 gün sonra mail geldi sorununuz çözüldü diye , fakat değişen hiçbir şey yok.


Bu sırada kredi kartı borcumu havaleyle ödemek zorunda kaldım. Bu ayda her gün 1.500 TL mak çekim tutarım olan miktarı çekip diğer hesabıma yatırıyorum. 21. YY 'da böyle bir bankacılık rezillik görmedim. Müşteri hizmetleri ya gerçekten kafaları basmıyor ya da o kişilerde çaresiz bu saçma sistem karşısında. Beni buralara yazmak zorunda bırakıyorlar. İyi ki varsınızın şikayet var. Siz olmasaydınız gerçekten başka ne yapabilirdim bilmiyorum.

Berat Berat 922 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Berat08 Haziran

    Mail ile bilgi falan verilmedi. Sorunumla alakasız bir mail atıldı sadece. Sorunumun ne olduğunu anladıklarını ya da mailleri okuyarak cevapladıklarını bile sanmıyorum artık.

  • Halkbank Temsilcisi29 Mayıs

    Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi27 Mayıs

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları