Halkbank Destek Kredisi Onay Sorunu

Yusuf Yusuf22 Mayıs 14:32

Halkbank'a temel ihtiyaç kredisine başvurdum onaylandı fakat ATM'den çekmeye çalıştığımda onaylanan krediniz bulunmamaktadır diyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum krediniz onaylanmıştır diyor. Müşteri temsilcisine ulaşmak imkansız.

Şubeye gidiyorum müşteri hizmetlerine yönlendiriyor. Onlara da ulaşılamıyor. Krediyi kullandırmamak için ellerinden geleni yapıyorlar, tam bir kötülük. Bir de devlet bankası. Bunların kredi vereceği yok, milleti kandırıyorlar.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 22 Mayıs 14:55

Sayın Müşterimiz; Onaylanan kredinizi https://www.halkbank.com.tr/21546-bireysel_temel_ihtiyac_destek_kredisi_ linki üzerinden gerekli işlem adımlarını tamamlayarak adınıza açılacak vadesiz hesaba aktarabilir ve Bank24 ATM 'lerimizden Kartsız İşlem menüsünden Bireysel Destek Kredisi Çekme seçeneğinden çekebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 22 Mayıs 14:35

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler