sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank Çan Şubesi Bank24 Kartımı Engelliyor

Savas Savas 4 ay önce

Halkbank Çanakkale Çan şubesindeki memurlar bankamatik kartıma engel koyarak keyfi bir uygulama yapıyorlar. Hangi madde ya da kural gereğince bank24 kartıma bloke koyabilir? CİMER'e şikayetimi yaptım. Tüketici Mahkemesi'ne başvuru yapacağım. Hesabını takip edebilme özgürlüğü nasıl engellersiniz? Bilgi edinme ve hesabını kullanma hakkımı nasıl engellersiniz? Mobil internet girişime ve bank24 bankamatik kartıma uygulanan blokenin bir an önce kaldırılması ve özür dilenmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Savas 4 ay önce

Mail yoluyla gelen cevapta mobil uygulamanın engellemesi rutin bir uygulama yazıyor. Ben iki konuda şikayette bulundum. Diğeri de bank24 kartımın kullanıma kapanmasıydı. Bu konuda bir cevap yazılmamış. Eksik bir cevap oldu. Bu konuda a bilgi verilip hatanın düzeltilmesi gerekiyor. Bir an önce...

Halkbank Logo Halkbank 4 ay önce

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

profile-icon Savas 4 ay önce

5 gün geçti, bir sonuç yok. Neden?

profile-icon Savas 4 ay önce

Blokelerim neden hala açılmadı? Mobil uygulamayı kullanmak istiyorum, bank24 kartımı kullanmak istiyorum.

Halkbank Logo Halkbank 4 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler