16 Mayıs 2013

Halkbank Bu Kadarı da Pes!

12.04.2013 tarihinde bankanın reklamlarda yayınladığı DS Damat kampanyasından yararlanarak alış veriş yapmak için Kızılay Avm DS Damat'a gittim 1871 tl'lik alış verişimi yaptım fakat banka kampanya için o kadar reklam yaptığı halde firmaya pos cihazı vermediği için kampanyadan yararlanamadım bana firma tarafından bu işlemin banka tarafından yapılabileceğini söylediler.


Aynı günün aksamında bankayı aradım durumu bildirdim kayda aldılar ama bir sonuç olmadı tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda bu işlemin hesabım olan banka şubesi tarafından yapılacağı bildirildi şubeme gittim fatura ve slip in birer fotokopisi alınarak ilgili birime gönderildi.


3-4 günde bir aramama rağmen hala bir sonuç yok.

Mustafa 118 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa18 Mayıs 2013

    nasıl bir bilgi verildi 12.05.2013 tarihindeki şikayetimin üzerinden 1 ay geçtikten sonra defalarca aramama rağmen bugün kesin dönüş yapılacak yarın kesin dönüş yapılacak diyerek kandırıldım ve mağdur edildim ve 1 ayı geçtikten sonra yararlanamazsınız diyerek cevap verildi. Araştırma yapmak bu kadar zor mu yada bilgilere ulaşmak bu denle mi zaman alıcı iş üreteceğinize müşterileri mağdur ediyorsunuz. şikayetimde yararlanamayacaksam ürünü iade edeceğim dedim ürünleri alalı 1 ayı geçti ve ürün iadesi yapılamıyor mağdurum. Anladığım kadarıyla halkbankasının miadı dolmus en kısa zamanda kartımı iptal edeceğim.

  • Halkbank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön