sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank Bozuk ATM'leri

Bilge Bilge27 Temmuz 2019 15:22

Halk Bankası'na maaş müşterisi olarak bağlı bulunmaktayım. Bağlarbaşına yakın ikamet ettiğimden sıklıkla Bağlarbaşı ATM sini kullanıyorum. Ancak gittiğim zamanların çoğunda ya para çekemiyorsunuz ya da 10un katları şeklinde seçim yapabilirsiniz deyip elime 200 TL'lik banknot veriyor. Şaka mı bu acaba. Ben 200 TL ile ne dolmuşa binebilir ne de alışveriş yapabilirim. Bari 100lük 50lilik şeklinde olsa bir nebze. Gerçekten giittiğimde defalarca hiç para çekemediğim zamanlarda çok fazla. Bugün para çekme tuşu tamamen kapalıydı. Bizzat yarım saat kadar önce yine para çekemeden dönmek zorunda kaldım. Velev ki paraya acil ihtiyacım olsa sokakta öylece ATM aramak zorunda kalacağım yani. Böyle işlek bir caddede bulunan ATM nasıl olur da bu kadar ilgisiz/bozuk kalır veya içine para yüklenmez? Onca reklamlar dönüyor tv/billboard/radyo/yazılı yayınlarda kendinizi reklamlardaki seviyeye layık görmeyin, İstanbul'un göbeğindeki ilçelerde bile toparlayamamışken bence vazgeçin. Birkaç sene ** Bankası ve ***i aynı anda kullandım, ne ATM aramak sıkıntım oldu ne de 200 TL verip başka da para yok'la karşılaştım. Özellikle iş bankasında bozuk ATM ye bile rast gelmedim. Bağlarbaşı Halkbank ATM si ise hizmet verememekteyiz ibaresiyle defalarca karşılaştım. Kartı takınca para yatır var ama para çek yok. Lütfen artık insanları mağdur etmemek için atmlerinizi özenli şekilde takip edin. Yoruldum sizinle çalışmaktan. 2) Ayrıca aylar oldu Çengelköy şubenizdeki nakit avans'ı iptal ettiremedim. Ana merkeze de şubenize direkt de ulaşmama rağmen hesap problemim çözülmedi. Birilerinin işine geliyor diye kapatmadılar benim başvurum olduğu halde.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 29 Temmuz 2019 14:44

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 29 Temmuz 2019 08:05

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler