Halkbank Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi

Orçun Orçun3 hafta önce

Merhaba; Şubelerinizden ve çağrı merkezinize bağlanma gerçekleştiremediğim için buraya yazmak durumunda kaldım.

Pandemi kapsamında başvurduğum Temel İhtiyaç Kredi onay SMS 14.07.2020 tarihinde onaylanmış olarak aldım. Ancak sisteme girip bilgilerimi onayladığımda "isteğinizi şu anda gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyin" hatasını sürekli görüyorum. Lütfen konu hakkında yardımcı olur musunuz

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 3 hafta önce

Sayın Müşterimiz; Onaylanan kredinizi https://www.halkbank.com.tr/21546-bireysel_temel_ihtiyac_destek_kredisi_ linki üzerinden gerekli işlem adımlarını tamamlayarak adınıza açılacak vadesiz hesaba aktarabilir ve Bank24 ATM 'lerimizden Kartsız İşlem menüsünden Bireysel Destek Kredisi Çekme seçeneğinden çekebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 3 hafta önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler