15 Haziran 2013

Halkbank Bireysel Kredi Sigorta İadesi!

Krediyi 30 mayısta kapattım. Bartın şubesine de bildirdim. konuştuğum yetkili tarafından işlemin tamamlandığı sigorta bedelinin ödenmesi için girişimde bulunmama gerek olmadığı 3-5 gün içinde hesabıma paranın yatacağı belirtildi.

İkinci aradığımda başka bir yetkili yanlış bilgilendirildiğimi sürenin 10 günden az olmayacağını söyledi. Tekrar aradığımda sigorta sorumlusu da yanlış bilgilendirildiğimi sürenin 1 aydan az olamayacağını sigortaya başvurumun ne zaman iletildiğini sorduğumda yoğun olduğunu ilk kiminle görüştüysem onunla görüşmemi söyledi ve başka ilgiliye aktardı telefon çalarken kapandı.

Sigorta bildirim tarihi, paranın hesabıma yatacağı tarihin tarafıma bildirilmesini istiyorum.

Mehmet 49 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Mehmet18 Haziran 2013

    hala ne bir arayan var nede ilgili bilgileri veren talep edilen şahsıma ait yapılan işlemler buna cevap vermek / bilgilendirmek ne kadar zor olabilir! insanın aklına farklı farklı şeyler geliyor. bir an önce bilgilendirilmeyi bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön