15 Mayıs 2013 #1798516

Halkbank Bireysel Kredi Ödemesi ve Hesap İşletim Ücreti!

16 Nisan 2013te Arnavutköy şubesindeki kredi hesabıma para aktardım,fakat göndermiş olduğum kredi taksidim Arnavutköy şubesindeki kredi hesabı yerine Arnavutköy şubesindeki bilgim dahi
olmadan açılan bir vadesiz bir hesaba aktarılmış ve tüketici kredim ödenmemiş ve hesap işletim ücreti kesilmiş.Daha sonra kredi taksidim ödenmediği için Hadımköy şubesindeki kredili bakiyemden tüketici kredisi taksitim tahsil edilmiş.


Hadımköy şubesindeki kredili bakiyemden faiz alınmış. Arnavutköy şubesindeki tüketici kredisi taksitini zamanında yatırmama rağmen iki Halkbank şubesinden de zarara uğramış oldum. Halkbank'la yaşadığım sorunu Halkbank'a 05.05.2013 tarihinde ilettim fakat bir yanıt alamadım.

Nedim 77 Okunma

Cevaplar

  • Nedim30 Haziran 2013

    Şikayetimle ilgili sorun çözülmemiştir. Halkbank Arnavutköy şubesinin yaptığı hatanın faturası tarafıma ceza olarak çıkarılmıştır. Halkbank'ın sorunların çözümünden çok suçlayıcı ve ilgisiz tavırları beni fazlasıyla şaşırtmıştır. Fakat hakkımı sonuna kadar arayacağımı belirtmek isterim.

  • Nedim16 Mayıs 2013

    16 Nisan 2013te Arnavutköy şubesindeki kredi hesabıma para aktardım,fakat göndermiş olduğum kredi taksidim Arnavutköy şubesindeki kredi hesabı yerine Arnavutköy şubesindeki bilgim dahi olmadan açılan bir vadesiz bir hesaba aktarılmış ve tüketici kredim ödenmemiş ve hesap işletim ücreti kesilmiş.Daha sonra kredi taksidim ödenmediği için Hadımköy şubesindeki kredili bakiyemden tüketici kredisi taksitim tahsil edilmiş. Hadımköy şubesindeki kredili bakiyemden faiz alınmış. Arnavutköy şubesindeki tüketici kredisi taksitini zamanında yatırmama rağmen iki Halkbank şubesinden de zarara uğramış oldum. Halkbank'la yaşadığım sorunu Halkbank'a 05.05.2013 tarihinde ilettim fakat bir yanıt alamadım. Yaşadığım bu sorunun bir an önce çözülerek tarafıma bilgi verilmesini talep etmekteyim. Konuyla ilgili tarafıma herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Ayrıca Halkbank ile ilgili yaşadığım sorun çözüme kavuşturulmamıştır. Şikayetimi yinelemek ve sorunumun çözülmesini talep ediyorum. Saygılarımla.

  • Halkbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimize 15/05/2013 tarihinde mektup kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön