22 Nisan 2015

Halkbank Bireysel Emeklilik İptali!

12/2014 tarih başlangıçlı #bireysel emeklilik poliçelerimi iptal ettirmek istiyorum. Yalnız erken çıkmam sebebiyle hiçbir hak talep edemeyeceğim söyleniyor, aksine ilk başvurduğumda erken çıkma gibi durumlarda hiç bir kesinti olmadan ödeme alabileceğim söylendi ve giriş aidatından hiç bahsedilmedi. İlk ay giriş aidatı alınmadı fakat sonraki ay haberim olmadan kartımdan giriş aidatı kesilmeye başlanmış. Devlet bankası diye güvendik fakat size güvenimizin sonucu bu olmamalı. Hibe edilecek param yok. Yatırdığım paraların kredi kartıma aidatlarıyla birlikte geri ödenmesini istiyorum. 5 aydır benim paramı işletimenizden gelen faiz de sizde kalsın.

Utku 843 Okunma

Cevaplar

 • Utku29 Nisan 2015

  Halkbank hiçbir şekilde müşterisinin yanında değil. Sürekli aynı mail gönderiliyor. Müşteri temsilcisi denilen şahıs istediğiniz zaman paranızı geri alabilirsiniz diyor ama hiçbir şekilde kesintilerden bahsetmiyor. Devlet bankası diye işlem yaptırıyoruz ama artık devlete de güven kalmamış bu yazıyı okuyan herkes Halkbank ile çalışırken bir daha düşünsün hiçbir şekilde sözlerinin arkasında değiller ve ben yargı yoluna başvuracağımı buradan bildiriyorum.

 • Utku25 Nisan 2015

  mail kanaliyla sadece incelenmektedir diye bilgi verildi bilgi verilmi?tir diye sanki sorun halledilmis gibi 

 • Halkbank Temsilcisi22 Nisan 2015

  Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

 • Halkbank Temsilcisi22 Nisan 2015

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön