Halkbank Bireysel Destek Kredisi Geri Ödeme Bilgilendirme

Merve Merve04 Mayıs 11:51

36 ay vadeli 5.000 TL bireysel destek kredisi çektim. Resmi web adresinden geri ödemesinin 6 ay sonra başladığını okudum. Fakat 6 ay sonra ödemeyi nasıl yapacağım ile ilgili bilgi alamıyorum hiçbir şekilde. İnternetten başvuru yaparken tarafımdan ne bir hesap numarası istendi ne de kredinin yattığı Halkbank hesap numarası bildirildi. Bankaya gittim ATM'den öğrenebilirsiniz dediler. ATM'de sadece T. C Kimlik no ve cep telefonu numaramı girebildim başka da bir bilgi yoktu. Mail adresi bile sorulmadı. Bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerini defalarca aradım. 20 dakika bekletip yoğunluktan dolayı daha sonra arayın denip kapandı. Hiçbir yerden net bilgi alamıyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Merve 18 Mayıs 17:55

36 ay vadeli 5.000 TL bireysel destek kredisi çektim ve kullandım. Resmi web adresinden geri ödemesinin 6 ay sonra başladığını okudum. Fakat 6 ay sonra ödemeyi nasıl yapacağım ile ilgili bilgi alamıyorum hiçbir şekilde. İnternetten başvuru yaparken tarafımdan ne bir hesap numarası istendi ne de kredinin yattığı Halkbank hesap numarası bildirildi. Bankaya gittim ATM'den öğrenebilirsiniz dediler. ATM'de sadece t. C Kimlik no... Ve cep telefonu numaramı girebildim başka da bir bilgi yoktu. Mail adresi bile sorulmadı. Buradan yazınca da çözüm ile ilgili iletişime geçileceğinden bahsedildi fakat kimse aramadı.

profile-icon Merve 06 Mayıs 09:51

Ben kredinin geri ödemesi hakkında ve Halkbank vadesiz hesabım hakkında bilgi almak istiyorum.

Halkbank Logo Halkbank 06 Mayıs 09:41

Sayın Müşterimiz; Onaylanan kredinizi https://www.halkbank.com.tr/21546-bireysel_temel_ihtiyac_destek_kredisi_ linki üzerinden gerekli işlem adımlarını tamamlayarak adınıza açılacak vadesiz hesaba aktarabilir ve Bank24 ATM 'lerimizden Kartsız İşlem menüsünden Bireysel Destek Kredisi Çekme seçeneğinden çekebilirsiniz. Yapılan incelemede para çekme işlemini gerçekleştirdiğiniz görülmüştür. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 04 Mayıs 11:59

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler