19 Haziran 2013
#1856134

Halkbank Bilgim Dışında Kredi Kartı Çıkarılmış!

Halkbank'tan vadesiz hesabı ATM kartımı kaybettim. Kaybettiğim kartımı tekrar istemek için telefonla iletişime geçtiğimde kredi kartımın bana uzun süredir ulaştırılamadığı söylendi. Adres bilgisi güncellemem gerektiği söylendi. Ben kredi kartı istememiştim. Meğer Halkbank adıma habersiz kredi kartı çıkarmış ve tahminim 1-2 aydır kargoda birkaç adres dolaşmış. Adıma çıkartılan kredi kartından haberim olmadan ya bu kart kötü amaçlı kişilerin eline geçseydi bankanız bu durumu nasıl çözecekti. İptal istedim iptal edildi dendi daha sonra tekrardan arandım iptal edilmemiş. Eğer kartım hala iptal edilmediyse ve kargoda ise sorumluluk kabul etmiyorum.

Koray Koray 242 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Koray31 Temmuz 2013

    halkbank haberim olmadan çıkarılan kredi kartını iptal etmişmidir? ettiyse bu şikayetin altına kartınız iptal ettik mesajı bekliyorum.

  • Koray26 Haziran 2013

    sayın halkbank yetkilisi. Vermiş olduğunuz cevap tatrminkar bir cevap değildir. Ben haberim olmadan kredi kartı çıkarılmış diyorum siz bana diyalog'u ara diyorsunuz. Şikayetin üzerinden kaç gün geçti arayıp iptal ettik yada yokmuş öyle bişi kart çıkartmamışız yada çıkartmış şube uyardık bir daha olmayacak felan demenizi beklerdim. ayrıca göndermiş oldugunuz atm kartının üzerinde numaralar isim silik birbirine girmiş kart üzerinden adım müşteri numarası iban bile okunmuyor. isterseniz fotoğrafını çekip gönderebilirim. Diyalogu aradım daha önce hiçte tatmin edici cevaplar vermediler bu arada.

  • Halkbank Temsilcisi19 Haziran 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları