20 Eylül 2013 #2022125

Halkbank Bilgilendirme Yapmıyor!

Halkbank'tan kredi kartı aldım. Sonra bankadan sürekli reklam içerikli mesaj, posta, mailler almaya başladım. Bir süre sonra bir mail+mesaj aldım, asgari tutarı ödemediğimden kartımın kullanıma kapandığını söylüyordu. Müşteri hizmetlerini arayıp reklam ve ödeme yapmadığım için bana ulaşıyorsunuz da, neden hesap ekstremi bildirmek için mesaj mail vs. göndermiyorsunuz ki vaktinde ödeme yapayım dedim.


Bana siz arayıp sormalıydınız dediler. Israr edince sizi arayacağız dediler, aramadılar . Bende bankaya gittim şikayetimi aldılar. En kısa sürede aranacaksınız ancak en az 100 TL ödeme yapmalısınız dediler, ödedim. Yine aramadılar ve yine aynı mesajı aldım. Ödeme yapmadığınızdan kartınız kullanıma kapanmıştır.

Bektaş 49 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön