Halkbank Bilgilendirme Ve Yanıltma!

Mine Mine1 yıl önce

Kadıköy Hüseyin Ayaz ortaokulu 24 yıllık öğretmeniyim. Dün okulumuzda ki birçok öğretmene aynı anda Halkbank Şüpheli hizmetler servisinden arıyorum diyerek yanıltma girişiminde bulunuldu. Hatta bir arkadaşımız da yanıltıldı. Bize kredi kartı numarasına varana kadar (T.C. Numarasını saymıyorum) bilerek arayan kişinin bankayla mutlaka bir bağı vardır. Hatta yeni şifre oluşturup mesaj gönderip onay yapacak kadar banka bilgileri mevcut. Böyle bir girişim bankadan birinin parmağı olmadan gerçekleşemez. Siz devletimizin bankasısınız, biz de devletimizin öğretmeniyiz. Bu kabul edilebilir bir durum değildir. Hele ki, bu zamanda Türkiye'mizin zor günlerinde bankamızın adı kötüye çıkmadan bu işi çözmeliyiz. Biz savcılığa şubeyi şikayet edeceğiz. Lütfen siz de ilgilenin.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 1 yıl önce

Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 1 yıl önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler