31 Mayıs 2014

Halkbank Bilgi Vermeden Hesap İşletim Ücreti Kesti

202**** müşteri numaralı Halkbank Kartepe/Kocaeli şubesi müşterisiyim. Hesabım, maaş hesabı olduğu için hesap işletim ücreti alınmıyordu. Maaş aldığım kurumla ilişik kestiğim için 6 aydır maaş almıyorum. Aradan geçen bu 6 ayın sonunda 27/05/2014 tarihinde maaş müşterisi tanımım kaldırıldığı için tarafıma bilgi verilmeden 5,25 TL hesap işletim ücreti kesilmiş.


Müşteri temsilcisiyle görüştüğümde sadece beni geçiştirmek üzere kalıplaşmış cümleler sarfetti. Her gün mail ve sms yoluyla reklam ve kampanyalarını duyuran Halkbank, bilgilendirmede bile bulunmadan işlem yaptı. Bu haksız kesinti için hukuki yollara başvuracağımı;en kısa sürede diğer ticari ve pos hesabımı da kapattıracağımı bildiririm.

Osman 424 Okunma

Cevaplar

  • Osman02 Haziran 2014

    Bu şekilde verilen standart cevaplardan kurtulun artık, müşterinize kişisel cevaplar ve çözümler sunun. Benim itirazım hesap işletim ücreti alınması değil; haber verilmemesiydi. E-posta yoluyla bana verilen cevapta hesap işletim ücreti itirazınız uygun bulunmamıştır diye belirtilmesi, sorunumun Halkbank tarafından anlaşılmadığını gösteriyor. Sinek küçüktür ama mide bulandırır. Mesele 5,25 TL değil; asıl mesele yangından mal kaçırır gibi bilgim olmadan bu kesintinin yapılması.

  • Halkbank Temsilcisi02 Haziran 2014

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön