13 Şubat 2013
#1629853

Halkbank Başvurumun Akıbeti Belli Değil!

Halkbank internet şubesinden kredi kartı başvurusu yaptım. daha sonra uzunca bi süre halkbank diyalogdan takip ettim ve bana değerlendirme aşamasında olduğu söylendi. sonuç çıkmaması üzerine bizzat şube aracılığıyla başvurdum ancak internet üzerinden başvurduğunuz için sisteme işliyemiyoruz dediler. Sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradım.13/02/2013 tarihinde müşteri hizmetlerini aradığımda hiç bir başvurumun gözükmediği söylendi.


Daha önce aradığımı ve değerlendirme aşamasında olduğu konusunda tarafıma bilgi verildiğini söylememe rağmen herhangi bir başvurunuzun gözükmediğini söyledi. Ben de aynı gün tekrar başvurdum. Bu belirsizlik neden kaynaklanıyor anlamış değilim. Birbirlerinden habersizler

Bayram Bayram 426 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bayram14 Şubat 2013

    daha önce kredi kartı başvurumun bir türlü sonuçlandırılmadığı şube aracılığıyla sms yoluyla vede internet üzerinden parafcard için başvurmama rağmen tarafıma hiç bilgi verilmemişti ve bende bunu burdan dillendirmiştim. 14/02/2012 tarihinde mutlu müşteri merkezinden arayarak bana 2011 yılında başvuru yaptığınız için başvurunuza cevap verilemiyor dediler. gidin şubeye genel müdürlükle irtabata geçsin dediler. böyle bişi olurmu ya komik valla komik. sözde mutlu müşteri merkezi ve müşterilerinin memnuniyetine önem veriyo ayıp valla başka bişi demiyorum. aranmakta istemiyorum tşk ederim. . ben anladım anlayacağımı.

  • Halkbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları