Halkbank Baştan Savma Personel Ve İlgisiz Müdürü!

Murat Murat5 ay önce

Antalya 100. Yıl şubesi (Halkbank) Saat 12.10 da almış olduğum sıra numarası doğrultusunda beklemek de olduğum bankada benden başka müşterinin olmamasına rağmen personel beni Kale almayıp telefonla görüşmeye başladı 20 dakikalık çalışma saatini bu şekilde bitirdi ve işlemimi almadılar beni kızgın gören güvenlik görevlisi konuşmak istedi durumu kendisine de anlattım bana daha erken gelseydiniz şeklinde söyleyerek dışarı çıkmamı istediler fakat saat daha yeni 12.30 olmuştu oysa onlar için bunun önemi yoktu bir an önce zamanı doldurup yemeğe veya muhabbete kaçmaları gerekiyordu, banka müdürü ile görüşmek istediğimi söyledim müdürün erken çıktığını dışarıda işi olduğunu söylediler ona da peki dedim ve bankadan ayrıldım 1 hafta sonra tekrar aynı bankaya giderek bir önceki işleminin aynısı için sıra aldım gene aynı personel ilgisizliği bekleyenlere önemsiz görülmesi beni rahatsız ediyordu fakat yapacak bir şey yoktu işlemimi halletmem gerekiyordu tam olarak 1 saat olmuştu fişi aldıktan sonraki beklediğim süreç.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 5 ay önce

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 5 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler