15 Nisan 2013 #1742162

Halkbank Bankaya Ait Hesabımı Kapatmıyorlar!

Halkbankası 2 ay önce hesap işletim ücreti kesintisi yaptı ve dilekçeyle başvurarak hesabımın kapanmasını ve kesilen işlem ücretinin iade edilmesi istedim.Kaldı ki daha önce banka görevlileri 1 tane otomatik ödeme bulunması halinde hesap kesim ücretini almayacaklarını söylemişlerdi ve buna rağmen hesap kesim ücreti aldılar.


Dilekçe ile başvurduğum sırada şimdi en az 3 otomatik fatura olduğu durumunda işlem ücreti almayacaklarını söylediler.Tarafıma herhangi bir bilgi vermeden kesinti yapıldı. İki ay olmasına rağmen halen hesabım aktif. Hesap açmaya gelince bir dakika içerisinde hesap açıp,tüm işlemlerin yapan banka neden benim banka hesabımı kapatmıyor merak ediyorum?

Adem 43 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön