sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Halkbank Bank24 Kartı İnternet Alışverişi Yapmıyor

Merve Merve4 ay önce

Halkbank Bank24 kartımı Yurtiçi ve yurt dışı internet alışverişine açmama rağmen hala internetten alışveriş yapamıyorum. Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Güncelleme yapalım dediler ama hala değişen bir durum yok. Bu teknoloji çağında bir banka internet alışverişi özelliğini düzgün bir şekilde nasıl sunamaz?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Merve 4 ay önce

Henüz Halkbank’tan bana bir dönüş olmadı. Ve Netflix’den üyelik almaya çalışırken hala problem yaşıyorum.

Halkbank Logo Halkbank 4 ay önce

Müşterimize SMS kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

profile-icon Merve 4 ay önce

şu anda internet alışverişi sorunum çözüldü ama abonelik gerektiren (Netflix, Spotify gibi...) sitelerde hala hata ile karşılaşıyorum.

Halkbank Logo Halkbank 4 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler