Halkbank Bank24 Kartı İle İnternet Harcaması Yapılmıyor!

Zehra Zehra1 ay önce

Bank24 kartımı hem yurt içi hem de yurt dışı internet harcamalarına açtırdım. Hem bankadan açtırdım hem de internet bankacılığından tekrar açtım. Fakat alışveriş yapacağım sitede sanal pos işlemlerine hala açık olmadığını söylüyor. Alışveriş yapamıyorum. Lütfen yardımcı olun yoksa başka bir bankaya geçeceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 1 ay önce

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 1 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

profile-icon Zehra 1 ay önce

Halkbank bank24 kartım ile internetten alışveriş yapamıyorum. Alışveriş yapacağım site (Trendyol) kartımın sanal pos işlemlerine kapalı olduğunu ve bankamla iletişime geçmem gerektiği uyarısını verdi. Diğer online sitelerde de durum aynı, hepsi kartımın internet harcamalarına kapalı olduğunu söylüyor. Halkbank şubesine giderek de bu sorunu danıştım. İnternet harcamalarını açtığını söyleyerek tekrar denediğimde aynı sorunla karşılaşırsam internet şubesinden yurt içi ve yurt dışı harcamalarına açık olup olmadığını takip edeceğimi söyledi fakat her seferinde alışveriş yapacağım siteler aynı uyarıyı vermeye devam ediyor. Müşteri hizmetlerini arayıp bank24 kartımı Yurtiçi ve yurt dışı alışverişlerine açtırdım fakat alışveriş yapmayı tekrar denediğimde yine olmadı. Bank24 kartı ile internet alışverişi yapılmıyor. Lütfen biri yardımcı olsun. 2 aydır uğraşıyorum. Bankaya her gittiğimde hallettiklerini söylüyorlar fakat ben hala kartımı kullanamıyorum. 2 aydır mağdurum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler