17 Ekim 2016 #6700162

Halkbank Bana Sormadan Kredi Kartımın İptal Edilmesi!

Halkbank 16348*** müşteri numaralı hem kredi müşterisi hem de Paraf kredi kartı müşterisiyim. Tüm kredi ve kredi kartı ödemelerimi bugüne kadar geciktirmeden zamanında ödedim fakat bugün alışverişimde kredi kartımı kullanamadım. Bankamatiğe taktığımda kartımın iptal edildiğini anladım. Müşteri hizmetlerini aradım fakat ekranlarında sebebin ne olduğunun görünmediğini şubeye uğramam gerektiğini belirttiler. Herhangi bir sebep göstermeksizin ödemelerini hiç aksatmadığım kredi kartımın ve hesabımın neye dayanılarak kullanıma kapatıldığını öğrenmek istiyorum. Hiç haber vermeden insanları alışverişte ya da yolda bırakmak nasıl bir ticari etiğin içine sığar? Ayrıca kredi kartına tanımlı bir sürü otomatik ödeme talimatı ve 3 adet bireysel emeklilik ödeme talimatı mevcut. Benim gibi puanı yüksek bir müşteriye bunu reva gören Halkbank tutumunu kınıyorum. Sizlerle bir daha çalışmam!

Ümit 854 Okunma

Cevaplar

  • Ümit18 Ekim 2016

    Banka temsilcisi ekranında problem göremediğini belirtti fakat ben kendilerine hem gelen mesajı söyledim hem de şubeye uğrayarak gösterdim, kapalı yani kullanıma, onlar da şaşırmış durumda, sonuçta problem çözülemedi

  • Halkbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön