26 Mart 2013

Halkbank Bana Danışmadan Kredi Kartımı İptal Etti!

Halkbank kredi kartımı iptal etmeyi müşteri temsilcilerinin başıboş lakayt tavırları ve bankanın her ihtiyacım olduğu zaman bana bir engel çıkarmasından dolayı uzun zamandır düşünüyordum fakat maaşımı aldığım banka olması dolayısıyla biraz sürüncemede bıraktım.


Müşteri temsilcisiyle konuşurken borcumu kapatayım,vadesiz mevduat hesabıma ait kartım gelmişse beni yarın arayın iptal edelim,borcumu ödeyemezsem ve kartım gelmemişse başka kartım olmadığından dolayı iptal edemem dedim fakat ertesi gün o kadar gerekli olduğu zamanlarda kartımı kullanamayınca anladım ki bine bir sorumsuzluğa imza atmış Halk Bankası. Umarım yaptıkları hatayı bir an evvel telafi ederler.

Necati 85 Okunma

Cevaplar

  • Necati29 Nisan 2013

    hayır,bana telefon kanalıyla bilgi verilmemiştir.

  • Necati27 Mart 2013

    telefonla da kendileriyle görüşmeme rağmen üzerinden 1 hafta geçecek o kadar çözümsüz bir konu olmadığını düşündüğüm fakat söz konusu halkbank olduğu için her şeyin olası sayıldığı kurumun süreci bir nihayete erdireceğiz zamanı sabırsızlıkla bekliyorum.

  • Halkbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön