23 Şubat 2013

Halkbank Ayrıcalık Var Diyorlar!

Halkbank paraf card için başvurumu yaptım. Bir süre sonra benimle irtibata geçildi bu süreçte başıma gelen ve ilk defa karşılaştığım ayrıcalıklar! şöyle;

İlk irtibatta bir çok mutad sorulardan sonra kartımın gönderilmesi için Nüfus Cüzdanı fotokopimin lazım olduğunu fax ya da mail ile göndermemi istediler. Elektronik ortama kimlik fotokopimi yüklemek zorunda kaldım. Kart geldikten sonra şifre almak için aradım bir kişisel bilgimin eksik olduğunu ve şubeye gitmem gerektiğini öğrendim. Yani gidip sıraya geçeceğim ve bu ayrıcalıktan da faydalanacağım. Gideceğim ama kart iptali için maalesef. Kart ücretide alıyorsunuz hala öyle mi? Ne desek boş. Tam olarak ayrıcalıklar ne tarafta acaba?

Salih 80 Okunma

Cevaplar

  • Salih27 Şubat 2013

    Tarafıma bilig verildi ancak her zamanki gibi çözüm üretilmedi.

  • Halkbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön