Halkbank ATM'sinin Paramı Alıkoyması!

Melike Melike2 ay önce

Forum İstanbul AVM sinde Halkbank ATM sinden Z** hesabıma 1000 TL tutarında para yatıracaktım ATM paramı saymasına rağmen paranıza alıkonulmuştur diyerek paramı yuttu bu olay 18 Aralık 2019 tarihinde gerçekleşti 19 Aralık'ta Ziraat şubesine giderek dilekçe verdim hesabıma paranın yatırılması için müşteri temsilcisini aradığımda herhangi bir zaman ya da süre söylememektedir belirsizlik söz konusu ve çok can sıkıcı bu durum ATM arızasının hatasını ben çekiyorum müşteri olarak en kısa zamanda bu hatanın giderilmesini ve paramın yatırılmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler