Halkbank ATM'sinde Para Sıkışması

Gülşen Gülşen5 ay önce

28 Ağustos çarşamba günü Bursa Gemlik Cumhuriyet mahallesinde Halkbank ATM sinden para yatırırken ATM 1100 TL parayı yuttu. Müşteri temsilcileri şikayet oluşturamayız diyorlar. Süre veremeyiz inceleme ile ilgili diyorlar. ATM son zamanlarda hep arızalıymış o bölgede sorunca kullananların çoğunluğu böyle söyledi. Bu durumda bankanın bilgisi olduğu halde arızalı ibaresi konmaması nedeniyle mağdur duruma düştüm. Ödemelerimi yapamıyorum ve faize kalıyor şu anda. Ve müşteri temsilcileri talebiniz incelemede demekle yetiniyorlar. Sürekli arızalı olan ATM neden tamir edilmez ve görevliler tarafından arızalı olduğu neden üzerine beyan edilmez. Bu konu ile ilgili yardımınıza ihtiyacım var (!)

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 5 ay önce

Müşterimize SMS kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 5 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler