Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Halkbank ATM Paramı Yuttu

profile
30 Mayıs
541

Ankara Abidinpaşa Halkbank ATM'sinden ortak ATM olduğu için Ziraat kartımla para yatırmak istedim. Ama Halkbank ATM'si 2100 TL'mi yuttu ve geri vermedi. Gerekçe olarak ne Halkbank ne de Ziraat Bankası ® bir şey söylemedi. Ücretin ne zaman yatırılacağını bilmediklerini söylediler. Bir an önce paranın geri yatırılmasını istiyorum çünkü mağduriyet yaşıyorum.

Gelişme
Gelişme

31 Mayıs 11:11

Ankara Abidinpaşa Halkbank ATM'sinden ortak ATM olduğu için Ziraat kartımla para yatırmak istedim. Ama Halkbank ATM'si 2100 TL'mi yuttu ve geri vermedi. Kendi bankamla görüştüm ve harcama itirazında bulundum sizin bankaya iade etmeniz gerektiğini söylediler kasa sayımından sonra mağduriyet yaşıyorum çünkü bu paraya ihtiyacım var. Ücretin ne zaman yatırılacağını bilmediklerini söylediler. Bir an önce paranın geri yatırılmasını istiyorum. Hakkımı her yolda arayacağımı belirtmek istiyorum.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Halkbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 40 dk 37 sn
Halkbank Logo
30 Mayıs 17:30
Halkbank Logo
30 Mayıs 17:39
Ceren
31 Mayıs 11:08

Kendi bankamla görüştüm ve harcama itirazında bulundum zaten sizin bankaya iade etmeniz gerektiğini söylediler kasa sayımından sonra mağduriyet yaşıyorum çünkü bu paraya ihtiyacım var.

Benzer Şikayetler

Halkbank Pomem 30. Dönem Sınav Ücreti

profile
3 hafta önce
103

POMEM 30. Dönem için 400 TL olan sınav ücretini Halkbank aracılığıyla yatırdım, ama bazı problemler dolayısıyla sınava gidemedim yani Polis Akademisi için herhangi bir masraf oluşturacak durumum olmadı ama aradan uzun bir zaman geçmesine param da geri iade edilmedi. Ben araştırdım ancak geri iade iç...

YSK /Halkbank Seçim Ücreti

profile
29 Ağustos
218

Seçim 2023' de sandık kurulu memuruyum 2 tur seçimin de parası yatmadı... Halkbank'tan çekeceğimiz ücret için SMS bilgi hiçbir şey gelmedi. Zaten para da eridi gitti. Bu konudaki mağduriyetimin giderilmesini en kısa zamanda ücretimin yatırılmasını istiyorum.

Halkbank Mobil Uygulaması Giriş Yapılamıyor

profile
15 Ağustos
64

Halkbank mobil uygulaması her ayın 15. de tam da maaş zamanında nedense giriş yapılamıyor. Yoğunluk nedeniyle akşama kadar giriş yapmaya çalışıyorum. Neden altyapıda çalışma yapılmıyor? Sürekli bu sıkıntıyı yaşıyorum. Buna acil bir çözüm üretilmesi gerekli, vatandaşı mağdur ediyorlar. Mağduriyetimin...

Halkbank'ta EFT/ Havale / Fast Ücreti Kesilmesi

profile
15 Ağustos
598

Halkbank'ın maaş müşterisiyim. Buna rağmen fast, EFT ve havale işlemlerimden ücret kesiliyor. Müşteri hizmetlerine ulaştım maaş şubem ile görüşmemi söylediler. Şubeyi arıyorum ve cevap alamıyorum. Gerçekten çok saçma. Eşim de maaşını Halkbank'tan alıyor ve ondan işlem ücreti kesilmiyor. Çok yorucu b...

1 Destek

Halkbank Kredi Kartı Teslim Süreci

profile
09 Ağustos
262

Halkbank kredi kartım AGT kuryeden 1 aydır gelmeyi bekliyor. Eğer teslim edilmeyecekse iptal edin. 2 günde hiçbir tarafınıza teslim edilmek üzere kurye ile dağıtıma çıkarılmıştır. Mesajları almaktan bıktım. Kart aidat zamanı gelince kullanmadığım karttan kart kullanım ücretini de alacaksınız değil m...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Halkbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 40 dk 37 sn
Benzer Şikayet Yaz