sta-4-hoverİyi Çözüm

Halkbank ATM Kart Yutma Mağduriyeti

Cihan Cihan17 Eylül 20:18

Ankara Çankaya Esat Bağlar caddesindeki Halkbank ATM'sine para yatırmak için takmış olduğum kartımı ATM benden önceki ve benden sonraki kişiler rahatça işlem yapmasına rağmen her ne hikmetse ben kartımı takınca ATM saçma sapan resetler atarak kartımı yuttu. Şüpheli işlem için aradığım Halkbank diyaloğun kartımı kapatıp sanki mağduriyeti ben oluşturmuşum gibi yeni kartınızı şubeden almanız gerekmektedir cevabı benimde pandemi sürecinde kartımın ev adresime gönderilmesi isteğime kurum anlaşmalı kart olduğu için böyle bir uygulama olmadığı gibi saçma sapan dayatmalar uyguladığı daha önce de kartımı yanlış adrese gönderdiklerini adıma yatacak promosyonu başka kişiye yatırdıklarını şube personeli ile aramızda geçen aşağılayıcı tavrı nedeniyle tüm varlığımı başka bankaya aktardığımı bu sayısız olaylar zinciri yetmezmiş gibi şimdi de kartı şubeden almak zorunda olduğumu buraya yazacağımı belirtmeme rağmen tabi yazabilirsiniz diye cevap aldığımı belirtmek isterim mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4.0/5

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 3 hafta önce

Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 18 Eylül 07:52

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler