Halkbank Ara Ödemede Kendi Şubene Yönlendiriyor

Halil Halil 2 ay önce

Halkbank'a kredi ara ödemesi için gittim, fakat bu işlemi sadece kredi çektiğim şubeden yapacağım söylendi. Yine devlet bankası olan **' tan istediğiniz şubeden bu işlemi gerçekleştiriyorsunuz.

Bu işlerin internet bankacılığında dahi olması gerekirken maalesef Halkbank'ın sistemi bu tür işlemlerde çok geri kalmaktadır. Bir öğretmen 10 yıllık konut kredisini İstanbul da çektiyse tayini çıkıp Gaziantep'e geldiyse her ara ödeme yapmak istediğinde İstanbul 'a mı gidecektir? Sistemlerin, ödemelerin müşteri lehine düzenlenmesini talep ve umut ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler