22 Ekim
#12830351

Halkbank App Problemi

Ağustos 2019 başından bu tarafa Halkbank App ' ini kullanamıyorum. Bir kere şifre yenileme işlemi yaptım, daha sonra bir daha Halkbank App'i ile internet banka işlemini açamadım, öncesi 1 yıl içerisinde 2 kez aynı işlemi yapmıştım problem olmamıştı. "şifremi unuttum "işlemi ile tekrar açmayı denedim, her seferinde benim telefonumun aktüel olmadığını yazıyor. Bu benim 25 yıllık Alman telefon numaram. Halkbank dialogu aradım en az 40,50 dakika bekleme sonrası durumu anlattım, onlar bana "telefon numaramın "doğru olduğunu ve bana tekrar telefon konuşmasını kesmeden yeniden şifre yenileme işlemi yaptırttılar ve sorunun ortadan kalkacağını söylediler. Fakat daha sonra aynı problemin kalkmadığını gördüm. Her seferinde "işleminizi gerçekleştiremiyoruz, daha sonra tekrar deneyiniz" ibaresi geliyor. Halkbank diyalog ile bu işlemi defalarca denedim, sonuç aynı. E mail yazdım, yardım edeceklerini söylediler, ama hala hiçbir sonuç yok. Bıktım, cevap bekliyorum.

Hasan Hasan 546 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi23 Ekim

    Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Hasan22 Ekim

    Ben en geç bu sonuna kadar buradayım, lütfen bu ana kadar buna konkret bir çözüm bulunuz

  • Halkbank Temsilcisi22 Ekim

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları