Halkbank Antalya Eski Sanayi Şubesi Adamına Göre Hizmet Var!

Arzu Arzu 5 ay önce

Antalya eski sanayi şubesine iş yerimin talimatı üzerine maaş alabilmek için hesap açmaya gittim 50-60 dakika bir kişi alıyorlar aralarındaki konuşma sanki mahalle muhabbeti önemli değil bekliyoruz biz sıramızı artı araya numarasız insan almaları çabası adamına göre muamele var neyse sıra geldi bana form verdiler. Doldurdum iş adresimi bilemedim bende sordum sizle çalışıyorlarmış patronlar o kadar arkadaşım sizden alıyormuş maaşını sizde vardır bir baksanız dedim maaş kartımı göndermek için önemliydi. Veznedeki bayan dedi ki o dedi bizde o kadar esnaf var nasıl bileceğiz biz o kadar kişi var bekleyen dedi bende ismini belki yazarsanız çıkar dedim. Böyle bir üslup hiçbir bankada görmedim bende maşallah pabuç gibi dil var dedim sinirimi bozdu ben bir şekilde öğrendim adresi o sırada ben sürülen araya kişi, aldı sonunda değiştirdi adresi bu banka halkın bankasında ona göre davranışın lüzumu yok.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 5 ay önce

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 5 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler