13 Eylül 2013 #2010277

Halkbank Anlamsız Ücret Talebi ve Tahsilatı!

Çarşamba saat 17 sularında eşim Antalya şubesindeki hesabıma TC kimlik numaramı beyan ederek, aynı şubeden bir miktar para yatırmış. Eşimden 5, 25 TL para talep edilmiş ve tahsil edilmiş. Hesap sahibi para yatırsaymış para talebi olmazmış.


Hesabın bulunduğu şube ve para yatırılan şube aynı. Neyin masrafıdır anlamadım. Bankacılara selam versen, selam alma parası diye para isteyecekler. Halkbank diyaloğu aradım, şubenin tasavvufu dediler, şubeye sordum genel müdürlüğün talimatı dediler. Alınan bu paranın hukuki dayanağı nedir öğrenemedim. Eşimden tahsil edilen paranın iadesini istiyorum.


Not: Şube 570 nolu Antalya şubesi.

Naki 39 Okunma

Cevaplar

  • Naki13 Eylül 2013

    Merhaba, Benim anlamadığım olay, Hesabıma para yatıran benim eşimki başkası olsa ne farkeder. Baka şubedeki hesaba havale yapsanız yada EFT yapsanız anlayacağım. Hesap sahibi yatırdığı zaman hizmet yok , masraf yok, tahsilat yok. 3. şahıs yatırdığı zaman, hizmet var. masraf var, tahsilat var. yaptığınız iş ne kadar kanunlara uygun bilemem ama kesinlikle etik değil ve hiç bir akla mantığa uygun değil. Maaşımı aldığım banka olmasa kesinlikle hesabımı kapatır bütün ilişkilerimi keserdim. Size selam vermek bile akıl karı değil, sonra selam alma masrafı diyede para talep ederdiniz. Sizi esefle kınıyorum iyi çalışmalar diliyor

  • Halkbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön