23 Nisan 2013 #1758697

Halkbank Altında Zarar Ettiriyor!

Arkadaşlar bu Halkbank çok uyanık. Altın düştü alış satış arasında 1 lira fark olması gerekirken tamı tamına Halkbank 6 lira aralık açmış bu ne demek bugün al hemen sat % 8 zarar et demek. Ayıp be Halkbank yakışıyor mu sana? kendine güvenmiyorsan aleme sanal altın satma.


İnsanlar kuyumcudan da alsa ancak bu kadar zararı olur. o ki niye o halde gidip te bankayla uğraşsınlar. Ayıp ayıp.

Abdurrahim 114 Okunma

Cevaplar

  • Abdurrahim25 Nisan 2013

    ee halkbank noldu yani piyasa hareketli diye kendini sağlama alıp altın alış satışına 6lira fark mı koyacaksın. cesaretin yoksa satmasaydın. arkadaşlar bir gr altın alış satışına 6 lira fark koyuyor halkbank açıklamasında ise piyasa hareketliliğini gösteriyor. sonrada ilk çeyrekte dünyaları kar açıklıyor. açıklarsın tabi bir gr altından 6 lira kazanırsan açıklarsın tabi. aldığım fiyata bir satim bir daha da senden ne altın alırım ne de başka birşey. uzak dur halkban, bu arada adını da tam bulmuşsun, halkbank başka kimin parasını bu şekilde alabilirsin

  • Halkbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön