Halkbank Altın Hesap İptali

Muhammet Muhammet24 Mayıs 23:18

Açmış olduğum altın hesabımı fazla kesinti nedeni ile bilgi almak ve iptal işlemi için aradığım müşteri hizmetlerine saatlerdir telefonda bağlanmaya çalışıyorum fakat ulaşamıyorum. Bu nasıl bir hizmet sözde 7/24 hizmet verdiğini iddia eden bir devlet bankası ama ulaşamıyoruz. Devlet bankası diye güvenerek işlem yapıyoruz ama hayal kırıklığına uğruyoruz.

Lütfen yardımcı olur musunuz

Cevaplar

profile-icon Muhammet 28 Mayıs 00:06

Ne zamana kadar böyle olacak 40 dakika bekliyorum telefonu kesiyorlar. Bu nasıl hizmet. Mutlu müşteri temsilcisine ulaştım ilgili birime aktarıyorum dedi ve kapattı ve yine aynı bekleme ve sonunda telefon sonlanıyor. Kaç aydır 7400 TL param hesapta duruyor ve banka paramı kullanıyor. Hesaplama yaparken yanlışlıkla altın hesabına paramı yatırdım ve hemen banka benden 650 TL kesinti yaptı. Hemen halk diyaloğu aradım ama ulaşamıyorum. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum!...

Halkbank Logo Halkbank 25 Mayıs 15:08

Sayın Müşterimiz; Sizlerin sağlığını korumak amacıyla işlemlerinize Dialog’dan yardımcı oluyoruz. Bu nedenle hatlarımızda yoğunluk yaşanmaktadır. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Aylin 29 Mayıs 19:58  

  İşelminize dönüş yapıldı mı acaba bende aynı mağduriyetteyim ama kimse dönüş gapmadı

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Muhammet 30 Mayıs 13:05  

  Maalesef dönüş yok müşteri hizmetleri yoğunluk nedeni ile daha sonra arayın deyip telefonu kapatıyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler