03 Nisan 2013 #1722214

Halkbank Alınan Masrafı Gösterir Belgeyi Şube Teslim Etmiyor!

Emekli maaşımı Halk bankasından alıyorum ve bireysel ihtiyaç kredisi kulladım, taksit maaşımdan kesiliyor, bankanın almış olduğu masrafı Kaymakamlık aracılığı ile talep etmek için masrafın karşılığını gösterir belgeyi Perpa şubesinden talep etmeme rağmen bu belge bana verilmedi, hiç bilgiye sahip değillermiş gibi davranıp, Kaymakamlık bizden isteyecek dedi.


Kaymakamlığa gittim belge olmadan işlem yapamayız dedi, ben bu işten bir şey anlamadım, kime gidip nasıl hakkımızı arayalım. Halk bankasından çektiğim kredilerde alınan tüm dosya masraflarımın iadesini talep edip, yardımınızı rica ediyorum. Unutmayın ki hepimiz tüketiciyiz!

Kasım 63 Okunma

Cevaplar

  • Kasım03 Nisan 2013

    şubeleriniz sizi temsil ediyor, şubelerinizden yardım alamadıysam fax ile mi bana yardımcı olabileceksiniz. dediğim gibi 62 yaşındayım insanlara kolaylıkla yardımcı olmanız gerektiğini düşünüyorum.

  • Halkbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön