30 Eylül
#12700062

Halkbank Aidat Almayacağız Dediler, Çok Güzel Aldılar!

Geçtiğimiz sene ortak limitli Halkbank Paraf kartlarımın birini iptal etmek istediğimde Müşteri hizmet yetkilisi sadece Parafly kartımdan aidat alınacağını belirterek Paraf Kartımı iptal etmemem halinde ekstreme bir ücret yansımayacağını belirtti ve ben de kapatmaktan vazgeçtim... 9. Ay ekstremde aidat ücreti alındığını görünce telefonla iletişime geçtim ve bana gelen cevap 7. ayda kredi kart ekstremde bilgilendirildiğim yönünde olduğu ve ücret iadesi yapmayacakları, talep dahi oluşturamayacakları oldu. Kartı iptal ettim ve iptal ettiğim karta 1 senelik aidat ücreti ödemiş oldum... Teşekkürler Halkbank!

Mustafa Mustafa 753 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mustafa03 Ekim

  Bugün itibarı ile Hakem Heyeti'ne başvurumu yaptım... Sonuçlanınca bildirim yapacağım tekrar.

 • Mustafa03 Ekim

  Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz kart bedeli itirazı ile ilgili sorununuz incelenmiş ve itirazınız uygun bulunmamıştır. Talebinizin devam etmesi durumunda, Bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde yazılı iletişim kanallarından ya da e-Devlet Kapısı uygulaması üzerinden Türkiye Bankalar Birliği hakemliğine başvurabilirsiniz. Referans Numarası S1901226277 Copy paste cevapların üçüncüsü de geldi... E devletten itirirazda bulunacağım... Saygılarımızla, t. Halk Bankası a. Ş.

 • Halkbank Temsilcisi03 Ekim

  Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

 • Halkbank Temsilcisi01 Ekim

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları