24 Ocak 2014 #2253304

Halkbank 60 Günde Kartımı Gönderemedi

Maaşımı da aldığım Halkbank ı Buca şubesine N**Hanıma iki ay kadar önce kredi kartı başvurusunda bulundum. Başvurudan 15 gün geçince "Daha önce çıkan kartımı iptal ettirdiğim için tekrar form doldurmam gerektiği ..." söylenerek şubeye gidip O** Beyle görüşüp başvurumu yaptım. Gelmeyen kartımı sormak için bir ay sonra gittiğimde kartın limite takıldığı için basılmadığı söylendi. Başvurumun iptal edilmesi talebinde bulundum. Keşke imkan olsa da maaşımı da başka bankadan alabilsem . Geçen sene ben başvurmadan gelen kartım, başvurunca 60 günde gelmiyor. Sizleri hızınız, çözüm süresindeki profesyonel yaklaşımınız için tebrik ediyorum!

Ömer 77 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Ömer01 Şubat 2014

    Bankada "Limite takıldı." denilen kart için,müşteri hizmetleri "Evrak eksikliği.." demiştir.Birbirinizden haberiniz yok sanırım.Profesyonellik bu olsa gerek.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön