sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Esenler Halkbank Şubesi Güvenlik

Rukiye Rukiye1 ay önce

İstanbul Avrupa Esenler Halkbank şubesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan S**** T**** banka müşterisi olan anneme bu sabah 8:45de azarlayıcı ve can sıkıcı bir şekilde konuşmuş. Kendisi kapıda bankanın açılmasını bekleyen annemi içeri alarak sıra numarası almaya çalıştığı zamanda yanına gidip-bu saatte numaramı alınır geç otur yerine hiç mi bir şey bilmiyosunuz, geç geç geç çekil şurdan... Gibi konuşarak azarlamış. Ben bankayı arayarak şikayette bulundum fakat isim soy ismi bile almadan uyaracağız dediler sadece bu bana pek tatmin edici gelmedi. Her ay annemin aynı personel tarafından gelen emekli, yaşlı müşterilere bu şekilde davrandığını öğrendim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 1 ay önce

Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 1 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler