3 Aydır Halkbank İhtiyaç Kredisi Ara Ödeme Yapamıyorum

Meriç Meriç3 hafta önce

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi çektim ve Covid döneminde kredi ertelemesi yaptım. Erteleme süresi doldu ve üstelik üzerinden üç ay geçti. Üç aydır taksitlerimi düzenli olarak yatırıyorum. Buna rağmen kredi ara ödeme yapma isteğime rağmen üç aydır oyalanıyorum. Üç aydır sistemsel bir hata olduğu ve hatanın düzeltileceği söyleniyor ancak sistemde düzelme olmadı. Benim gibi bir çok kişinin olduğunu öğrendim. Kredi ara ödeme yapamıyoruz ve faiz indiriminden faydalanamıyoruz. Üstelik ara ödeme yapmak için altın bozdurdum ve zarar ettim. 3 aydır şubeye gidip geliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 1 hafta önce

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

profile-icon Meriç 2 hafta önce

Halkbank'tan sorunun çözümüne yönelik tarafıma maalesef hala bir geri dönüş olmadı. Hala ihtiyaç kredi ara ödeme yapamıyorum.

Halkbank Logo Halkbank 3 hafta önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler