23 Mart 2016

Halkbank ve Avukatının Hoş Olmayan Davranışları.

Halkbank kredi masrafları için Hakem Heyeti 1010 TL faiziyle birlikte ödenmesine karar verdi. Banka bana 726 TL ödeme yaptı, müşteri hizmetlerine neden eksik yattığını sorduğumda bankanın bu kadar uygun gördüğünü söylediler. Bende tamam deyip parayı kabul ettim. Daha sonra ödemedikleri kısmının ekspertiz masrafı olduğu için bana dava açtılar. Dekontlarda ekspertiz masrafı belirtilmemişti. Ben bu parayı zaten talep etmemiştim dedim, fakat dava devam etti. Dava sonunda avukatlık vekalet ücreti ve mahkeme masrafı 309 TL talep edilmesi halinde benden alınıp davacıya verilmesi sonucu çıktı. Müşteri hizmetlerini aradım parayı nereye yatıracağımı sordum, şubeye sorun dediler, şubeye sordum, onlar size ulaşır dediler. Daha sonradan eve icra kağıdı geldi, icra masraflarıyla birlikte 587 TL ödemem gerekti. Bundan sonra bu bankadan ne kredi kartı kullanırım ne de kredi çekerim.

Özkan 578 Okunma

Cevaplar

  • Özkan 29 Mart 2016

    Benimle kimse temasa gecmedi. hiç kimse ilgilenmedi.

  • Özkan 24 Mart 2016

    6 sene önce kesilen 726 TL'nin faizi tarafıma odenmedigi gibi, bir de avukat vekalet ucretine faiz uygulandi. ayrıca benimle kimse temasa gecmedi.

  • Halkbank Temsilcisi23 Mart 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön