Halkbank Üniversite Harç Ücretini Yatıramadım!

Birol K. |

Kardeşim İstanbul üniversitesi uzaktan eğitim fakültesini de eğitim görmekte. Bahar dönemi harç ücretinin son günü 15. 03. 2013 cuma ben 15. 03. 2013 cuma günü bankaya gittim harç parasını yatırmak için saatlerce sıra bekledim sıra bana geldiğinde gişedeki çalışan bayan görevli harç parasını almıyoruz dedi. Ösym ve milli eğitim bakanlığının harç paralarını alıyoruz dedi yatıramadım. Bana hesap numarası getirin dedi yatırayım dedi. Atm'den yatırılacağını söylemedi. 30 km dışındaki ilçeye gittim Halkbank buldum Atm'den yatıramadım. Tekrar bulunduğum ilçeye geldim. Atm'den harç ücreti yatırdım. Bankacı görevli görevi bilmiyor eğer ki ben yatırmasaydım dava açacaktım o görevliye şikayetçiyim o görevliden.

Etiketler :

Şube Gişe İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birol K.
  07 Eylül
  01:02

  konuyla ılgılı gereklı acıklama yapılmadı

 • Birol K.
  21 Mart
  22:38

  müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir yazıyor.bana hıc kımse hıc bır bılgı vermedı.sıkayete hangı ılın hangı subesı olundugu soruldu.

 • 18 Mart
  11:03

  Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.