10 Temmuz 2015

Halkbank Toki Taksit Tutarım Yanlış Beyan Etti.

09.07.2015 itibariyle Halkbank'tan Toki taksit ödemeleri ile ilgili aylık ödemenin 452,12 olduğuna dair SMS aldım. Halbuki bu tutar hatalıydı. 200 TL ödemelerim vardı aylık. Bunu teyit etmek için aradığımda hatalı SMS atıldığı bilgisini verdiler. Peki bu durumda doğru tutarı bana teyit eder misiniz sorumun cevabını alamadım.

Banka nasıl olur da para ile ilgili bir konuda yanlış bir bildirimde bulunur hayret verici bir durum. Kurumunuza olan inancım devlet bankası olmanız sebebiyle zaten yetersizdi ve son SMS'iniz ile birlikte size fatura ödemeye bile gidilmeyecek bir banka olduğunuzu kanıtladınız. Banka hata yapmaz hata yapmasını engelleyici bin bir türlü süreci olmalıdır.

Uğur 217 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön